Czarny garnitur dla biznesmena to dobry pomysł?

W Polsce biznes rozwija się coraz bardziej intensywnie, a co się z tym wiąże przybywa także biznesmenów. I chociaż w modzie trendy i must-have zmieniają się co sezon, jeśli nie prędzej, tak moda biznesowa opiera się przede wszystkim na zasady savoir vivre’u, praktyczności i komforcie noszenia ubrań. Wydawać by się mogło, że należy do niej także czarny garnitur, ale czy rzeczywiście tak jest?

Polski producent garniturów Ewtex – czarny garnitur

Wśród osób zajmujących się zawodowo modą istnieje powiedzenie, że każdy mężczyzna powinien mieć w swojej szafie przynajmniej jeden granatowy i jeden czarny. I rzeczywiście tak duet jest w stanie obstawić większość okazji, które jednak przeciętnemu człowiekowi nie zdarzają się bardzo często. Zupełnie inaczej wygląda to w przypadku biznesmena.

-W zasadach savoir vivre’u czerń dla dżentelmenów jest zarezerwowana wyłącznie na bardzo oficjalne uroczystości, jak wyjście do filharmonii czy teatru, a także na uroczystości żałobne. Z wyjątkiem tych okazji mężczyzna, szczególnie polityk czy biznesmen, powinien unikać noszenia czarnego garnituru – komentuje polski producent garniturów Ewtex. W takim razie jaki kolor garnituru będzie najlepszy dla biznesmena i gdzie można je znaleźć?

Garnitury męskie – Riviera w Gdynii

W gdyńskiej Rivierze znajduje się salon Ewtex, który oferuje szeroki wybór męskich ubrań, w tym także garniturów. Profesjonalna obsługa na miejscu pomoże dobrać jak najlepszy kolor, krój oraz dodatki do planowanej okazji, a także do konkretnego typu sylwetki.

Dla biznesmena najlepszy będzie garnitur w kolorze granatowym i popielatym. Może być trochę jaśniejszy lub ciemniejszy, oby tylko wizualnie dało się go odróżnić od czarnego. Są eleganckie, stylowe i ponadczasowe, jednak nie charakteryzują się zbytnią powagą i formalnością. Świetnie sprawdzą się na wszystkich spotkaniach biznesowych, na których podstawą są dobrze dobrane garnitury męskie. Riviera w Gdyni oferuje więc jeden z wielu salonów Ewtex w Polsce.

Post Author: w7tnh6

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *