Uncategorized

Kancelarie adwokackie w Białymstoku

Białystok jest na tyle dużym miastem, że kancelarii adwokackich na jego terenie nie brakuje. Oczywiście poza tymi, które na rynku trwają nieprzerwanie od wielu lat, pojawia się także wielu młodych adwokatów, którzy chcą spróbować swoich sił prowadzać własną kancelarię. Gdzieś wśród nich znajduje się kancelaria adwokacka Anny Adamczuk, która mieści się przy ulicy Lipowej i patrząc na opinie jej klientów, jest to jeden z najlepszych tego typu podmiotów w mieście. Dlatego też postanowiliśmy się przyjrzeć jej nieco bliżej i sprawdzić dokładnie zakres usług takiej kancelarii. Pośród których gałęzi prawa mieszkańcy Białegostoku mogą w tym przypadku liczyć na pomoc adwokat Anny Adamczuk?

Duża wszechstronność

Patrząc na ofertę tej kancelarii, widzimy, że jej oferta jest naprawdę dość szeroka, a to dlatego, że sprawy prowadzone są tu w zakresie wielu gałęzi prawa. Zaliczamy do nich:

– prawo cywilne,

– prawo karne,

– prawo gospodarcze i handlowe,

– prawo rodzinne i opiekuńcze,

– prawo pracy i ubezpieczeń społecznych,

– prawo administracyjne.

W zakresie tych gałęzi klientowi udzielona może zostać porada prawna lub też adwokat może poprowadzić jego sprawę na drodze sądowej.

Pełną ofertę usług kancelarii sprawdzicie na stronie internetowej (zob. na www.adwokat-adamczuk.pl).

Warto zauważyć, że ze strony kancelarii każdy z klientów może również pobrać odpowiednie wzory dokumentów. Mowa tu między innymi o wszelkich formularzach, pełnomocnictwie i innych tym podobnych wnioskach.

Dodaj komentarz